انجام خدمات سئو برای کسب و کار ها

کمک به دیجیتال مارکتینگ افزایش موقعیت کسب و کار

همه ما سئو را شنیده ایم، اما کسی در مورد این که این “بهینه سازی” ها واقعا چه هستند صحبت نمی کند.با ما همراه باشید تا بیشتر در این مورد بدانید...

سئو مخفف Search Engine Optimization و به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مخصوصا گوگل است. خدمات سئو سایت در حقیقت به ما کمک می‌کند تا جایگاه مناسبی در نتایج گوگل کسب کنیم، بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهیم و در نتیجه؛ تجارت آنلاین خود را رونق دهیم. وقتی یک وب سایت تاسیس می‌کنیم، خیلی سریع متوجه می‌شویم که مهم‌ترین مسئله‌ای که باید به آن توجه کنید سئو است.

پس سئو به زبان ساده مجموعه فعالیت هایی می باشد بعد از  طراحی سایت، برای بهبود جایگاه بهترسایت در نتایج جستجوی گوگل انجام می شود تا بازدیدکنندگان بیشتری برای سایت جذب کنیم.

تسلط بر مفاهیم "سئو" به ما کمک می‌کند تا در دنیای پرازدحام تجارت‌ آنلاین از رقبای خود پیشی بگیریم.

خدمات سئو داخلی، سئو خارجی

خدمات سئو داخلی یا on page به معنای بهینه سازی وب سایت برای اثرگذاری موثر بر نتایج جستجوی ارگانیک در موتور گوگل و سایر موتورهای جستجو است. یعنی همه مواردی که شما باید در یک وب سایت انجام دهید ،مانند بهینه سازی محتوا گرفته مسائل فنی مانند: متا تگ ها ، عناوین ، ساختار URL ، بهینه سازی تصویر ، تولید و بهینه سازی محتوا و سرعت و حجم محتوای سایت.

سئو خارجی Off page شامل کلیه فعالیتهایی مثل دریافت بک لینک از سایتهای دیگر که برای بهبود آتوریتی سایت انجام می شود. روش های مختلفی برای دستیابی به این روش وجود دارد ، مانند دسترسی به ایمیل ، شبکه های اجتماعی ، اجرای مطالب و محتوای با کیفیت و تمامی موارد مورد تشخیص کارشناس سئو.

توجه به این روشها و استفاده از آنها باعث افزایش نرخ ورودی سایت شده باعث خلق ارزش و درنتیجه در بلند مدت عامل اطمینان و نهایتا باعث فروش محصول و ارائه خدمات خواهد شد.

سئو کلاه سفید، سئو کلاه سیاه

سئوی کلاه سفید به مجموعه تاکتیک های بهینه سازی سایت بصورت اصولی گفته می شود که طابع قوانین و دستورالعمل های صادر شده موتورهای جستجو، علی الخصوص گوگل، هستند. کارشناسانی که از سئوی کلاه سفید استفاده می کنند، در واقع متخصصانی هستند که روش های اخلاقی موجود و اصول و قوانین تعیین شده توسط موتورهای جستجو پیروی می کنند. به بیانی دیگر، سئوی کلاه سفید به معنی عدم فریبکاری برای جلب نظر مخاطبان و موتورهای جستجو است؛ این استراتژی می تواند در بلند مدت موجب ارتقای رتبه سایت در موتورهای جستجویی نظیر گوگل شده و باعث ایجاد اطمینان و تجربه کاربری بالا و در نتیجه فروش شود.

سئوی کلاه سیاه اصطلاحی است که در فضای اینترنت زیاد با آن برخورد میکنیم  که به شیوه ها و تکنیک هایی گفته می شود که هدف آن ها فریب دادن ربات های موتور جستجوی گوگل و دیگر موتور های جستجو و کسب جایگاه بهتر ولی تقلبی در حداقل زمان ممکن است. به عبارتی ، سئوی کلاه سیاه به کارگیری روش هایی است که با استانداردها و الگوریتم های گوگل در تضاد هستند ولی می توانند این موتورهای جستجو را فریب دهند تا به صدر نتایج جستجوی کاربران راه پیدا کنند. در گذشته این نوع سئو به سایت ها کمک می کرد تا جایگاه خود را در نتایج سرچ گوگل بهبود و ارتقا دهند ولی بعدها این موتور جستجو روش هایی را اتخاذ کرد تا این شیوه ها کارایی نداشته باشد و حتی در صورت شناسایی شامل جریمه های سنگین میباشد.

سئو تکنیکال چیست؟

سئو تکنیکال در حقیقت از اولین گام ها برای استراتژی سئو موفق است وب‌سایتی که به‌خوبی تنظیم شده و محتوا و رابط کاربری قوی داشته باشد می تواند به راحتی در امر سئو به ما کمک شایانی داشته باشد. این فرایند از همان ابتدای راه‌اندازی و توسعه سایت باید مورد توجه قرار گیرد؛ چرا که این مورد یکی از اساسی‌ترین مراحل بازدهی سئوی وب‌سایت است. در حقیقت هدف اصلی، ساخت یک تجربه کاربری عالی است؛ یعنی تمام محتوای وب‌سایت باید به‌آسانی در دسترس درخواست کننده باشد و حتی منوها مفهوم کاملا منطقی برای کاربران مورد نظر داشته باشند. یک راه خوب این است که پیش از راه‌اندازی وب‌سایت، یک گروه خبره طراح سایت و سئو، آن را بررسی کنند و بازخوردهایی در مورد طراحی و قسمت‌های نا مفهوم ارائه دهند. این کار می‌تواند نتایج جستجوی شما را به‌خوبی بهبود بخشد و نرخ دفع کاربر را کاهش دهد؛ چرا که شما پس از آنکه وب‌سایت را در اختیار عام قرار دادید نمیتوان به راحتی به تغییر آن پرداخت.

سئو برای من یک فرایند مهندسی معکوس الگوریتم های موتور های جستجو توام با دیتاماینینگ است شناخت سلایق مشتری پیروی از استاندارد های تعریف شده و اجرای بهینه این عملیات در زمان مشخص بر روی اهداف مشخص
داود ترابی
وب سه سئو

علاقه مند به ارتباط با ما هستید؟